Militaria

Zahl der Lose: 102

33691.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

~1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF ph, ü., viseltes szalag Hungary ~1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, on ribbon. Sign: Leisek C:XF edge error, ding, worn ribbon NMK 129.
33692.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF kis ph., karc Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF small edge error, scratched NMK 133.
33693.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF kis patina  Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF small patina  NMK 137.
33694.

Rufpreis:
3 000 HUF

1914. "A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallmark on pin, the reverse medallion with enamelled date, with enamelled, silver plated bronze miniature (56x46mm) C:VF remarkable reparation, enamel error NMK 281.
33695.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

1914. "A Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti, kissé sérült keménypapír tokban T:AU patina Hungary 1914. "Red Cross, Bronze Medal of Honour with a war decoration" enamelled, gold plated bronze decoration with original ribbon, in original, small damaged paper case C:AU patina NMK 287.
33696.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

33697.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

33698.

Rufpreis:
5 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x24mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled bronze badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x24mm) C:AU
33699.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

33700.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1915. "Pro Patria 1914-1915" lakat alakú Cu plakett (28x16mm) T:AU  Hungary ~1915. "Pro Patria 1914-1915" lock-shaped Cu plaque (28x16mm) C:AU
33701.

Rufpreis:
2 000 HUF

33702.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF