Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 66

Lukács Pál: Hogyan éljen a gyomor- és bélbajos ember? Bp., én., Novák Rudolf. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, javított gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a könyvtest szétvált, és a lapok kijárnak, rossz állapotban. + Rapaport Samu: Ideges gyomor- és bélbajok keletkezése és gyógyítása. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., 1931, Lélekkutatás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és sérült, szétvált könyvtesttel, rossz állapotban.
20582.

Rufpreis:
1 000 HUF

20583.

Rufpreis:
1 400 HUF

20585.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Kamarás János: Hallgatódzás a szív felett - 1-2 kötet (Egyetemi segédtankönyv). Bp., 1965 Medicina Könyvkiadó, 6 db hanglemez melléklettel. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói tékában
20586.

Rufpreis:
5 000 HUF

20587.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20588.

Rufpreis:
3 000 HUF

20589.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dinya Elek: Biometria az orvosi gyakorlatban. Bp., 2001, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
20590.

Rufpreis:
2 000 HUF

20591.

Rufpreis:
2 000 HUF

20593.

Rufpreis:
1 200 HUF

20594.

Rufpreis:
2 000 HUF

20595.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF