Lukács Pál: Hogyan éljen a gyomor- és bélbajos ember? Bp., én., Novák Rudolf. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, javított gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a könyvtest szétvált, és a lapok kijárnak, rossz állapotban. + Rapaport Samu: Ideges gyomor- és bélbajok keletkezése és gyógyítása. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp., 1931, Lélekkutatás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és sérült, szétvált könyvtesttel, rossz állapotban.
Bölsche, W[ilhelm]: Das Liebesleben in der Natur. 1-3. köt. Leipzig, 1902-1903, Eugen Diederichs. Német nyelven. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, Szalatnai és Weichner-kötés, mintás lapélekkel.
Burger Károly: Szülészeti műtéttan. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérülésekkel. + Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Bp., 1936, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borítón néhány kisebb folttal.