https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 66

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Flóris Áron: Legnagyobb Sikerrel Kecsegtető Küzdelem Többek között A Poloska Irtásával a tüdővész, skrofula, csontszu, puposság, arcbőrpattanás és egyéb hasonló veszedelmes betegség ellen. A nép számára, felnőtteknek irta - - . Bp., 1905, szerzői kiadás (Müller Károly-ny.), 222 p. (eredetileg 224 p.) Első kiadás. Átkötött papírkötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, a 15-16. oldalt a címlap után kötötték be, az utolsó lap hiányzik. Ritka!
1
20569.

Dr. Flóris Áron: Legnagyobb Sikerrel Kecsegtető Küzdelem Többek között A Poloska Irtásával a tüdővész, skrofula, csontszu, puposság, arcbőrpattanás és egyéb hasonló veszedelmes betegség ellen. A nép számára, felnőtteknek irta - - . Bp., 1905, szerzői kiadás (Müller Károly-ny.), 222 p. (eredetileg 224 p.) Első kiadás. Átkötött papírkötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, a 15-16. oldalt a címlap után kötötték be, az utolsó lap hiányzik. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerrendelés. Bp., 1931, Eggenberger - Rényi Károly (Szeged, Városi Ny.), IV+313 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző, Issekutz Béla (1886-1979) farmakológus által DEDIKÁLT példány.
1
20570.

Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerrendelés. Bp., 1931, Eggenberger - Rényi Károly (Szeged, Városi Ny.), IV+313 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző, Issekutz Béla (1886-1979) farmakológus által DEDIKÁLT példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bisztricsány Ede: Mérnökszeizmológia. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó papírborító foltos.
1
20571.

Bisztricsány Ede: Mérnökszeizmológia. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó papírborító foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lukács László - Sinkó Gábor: A Tanganyika és a Malawi tó sügérvilága. hn., 1994, In-West Kft. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé karcos borítóval.
1
20572.

Lukács László - Sinkó Gábor: A Tanganyika és a Malawi tó sügérvilága. hn., 1994, In-West Kft. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé karcos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Göőz Lajos: Csillagászati földrajzi gyakorlatok. Tanárképző Főiskolák. Kézirat. Dobány Zoltán rajzaival. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. 6 melléklettel. Kiadói papírkötés. Megjelent 494 példányban.
1
20573.

Dr. Göőz Lajos: Csillagászati földrajzi gyakorlatok. Tanárképző Főiskolák. Kézirat. Dobány Zoltán rajzaival. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. 6 melléklettel. Kiadói papírkötés. Megjelent 494 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
C.G. Jung: Lélekgyógyászat. Öt előadás. Mérleg. A kísérő tanulmányt "vallás és pszichoterápia" címmel Bodrogi Miklós írta. Bp., 1998. Európa. Kiadói papírkötés.
1
20574.

C.G. Jung: Lélekgyógyászat. Öt előadás. Mérleg. A kísérő tanulmányt "vallás és pszichoterápia" címmel Bodrogi Miklós írta. Bp., 1998. Európa. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Magyar-Latin és latin-magyar nagygomba névjegyzék. Bp., 2004. Magyar Mikológiai Társaság. Kiadói papírkötésben.
1
20575.

Magyar-Latin és latin-magyar nagygomba névjegyzék. Bp., 2004. Magyar Mikológiai Társaság. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Rácz Lajos: A hatósági légoltalmi egészségügyi szolgálatos útmutatója. Bp., 1943, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, 56 p. Kiadói tűzött papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
20576.

Dr. Rácz Lajos: A hatósági légoltalmi egészségügyi szolgálatos útmutatója. Bp., 1943, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, 56 p. Kiadói tűzött papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Móra Családi Iránytű sorozat 2 kötete: Annetta Kast-Zahn - Hartmut Morgenroth: Szép álmokat, gyerekek! Mit tegyünk az alvászavar ellen? + Táplálkozási kalauz gyerekeknek. A helyes étkezés játékszabályai. Bp., 2016-2017, Móra. Kiadói papírkötés.
1
20577.

Móra Családi Iránytű sorozat 2 kötete: Annetta Kast-Zahn - Hartmut Morgenroth: Szép álmokat, gyerekek! Mit tegyünk az alvászavar ellen? + Táplálkozási kalauz gyerekeknek. A helyes étkezés játékszabályai. Bp., 2016-2017, Móra. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borosay Dávid: Mennyiségtan (algebra-mértan) a gimnázium és leánygimnázium VI. / VIII. osztálya számára. (2 kötet). Átdolgozta: Dr. Holenda Barnabás és Korányi Szevér. Bp., 1945, Szent István-Társulat, 221+(3) p.; 159+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
20579.

Borosay Dávid: Mennyiségtan (algebra-mértan) a gimnázium és leánygimnázium VI. / VIII. osztálya számára. (2 kötet). Átdolgozta: Dr. Holenda Barnabás és Korányi Szevér. Bp., 1945, Szent István-Társulat, 221+(3) p.; 159+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
20580.

Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Delafaye, Georg.: Principes de chirurgie. fpar M. George Delafaye, Professeur & Démonstrateur Royal en Chirurgie ... Paris, 1761. Priviligé du Roi. 552p. Korabeli, aranyozott, bordázott egészbőr kötésben. Korai ritka orvostudományi munka.
1
20581.

Delafaye, Georg.: Principes de chirurgie. fpar M. George Delafaye, Professeur & Démonstrateur Royal en Chirurgie ... Paris, 1761. Priviligé du Roi. 552p. Korabeli, aranyozott, bordázott egészbőr kötésben. Korai ritka orvostudományi munka.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse