Adolph Diesterweg: Diesterwegs populäre Himmelskunde und mathematische Geographie. Neu bearbeitet von M. Wilhelm Meyer unter Mitwirkung von B. Schwalbe. Hamburg, 1894, Henri Grand. 19., javított kiadás. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel és kissé foltos borítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal, címképen és címlapon kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.
Jean McClung: Effects of High Altitude on Human Birth. Cambridge, 1969, Harvard University Press. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 251+(1) p.+ XLVIII t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.