Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 66

Moravcsik Ernő Emil: A Neurasthenia. (Idegesség.) Bp., 1917., Pfeifer Ferdinánd. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
20557.

Rufpreis:
1 600 HUF

20558.

Rufpreis:
1 600 HUF

20559.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
20560.

Rufpreis:
1 600 HUF

20561.

Rufpreis:
2 400 HUF

Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit in seinen Beziehungen zur modernen Kultur. Berlin, 1905, Louis Marcus. Kiadói egészvászon-kötés, régi könyvtári címkével és bélyegzéssel.
20562.

Rufpreis:
2 400 HUF

Platz Bonifác: Az ember eredése, faji egysége és kora. Bp., 1884., Athenaeum, XVI+324 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinc alján sérüléssel, javított kötéssel, az utolsó lap foltos.
20563.

Rufpreis:
1 800 HUF

Állategészségügyi évkönyv az 1899-dik évre. Szerk.: Hutyra Ferenc. Tizenharmadik évfolyam. Bp., 1900, Franklin, 4+240 p. Átkötött félvászon - kötés, kopott borítóval, az elülső táblán sérüléssel, régi volt könyvtári példány.
20564.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Az időjárási táviratok kézikönyve. Bp., 1938, M. Kir. Országos Meteorológiai és Földmágnesességi Intézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
20565.

Rufpreis:
1 600 HUF

Öveges József: Érdekes fizika. Bp., 1963, Táncsics. Első kiadás. Az ábrákat Jets György rajzolta. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20566.

Rufpreis:
1 000 HUF

Öveges József: A legújabb kor fizikája. Bp., 1952, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült borítóval. Megjelent 5000 példányban.
20567.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen Attila: Madaraskönyv. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
20568.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF