20589.
Beendet 471. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
Burger Károly: Szülészeti műtéttan. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérülésekkel. + Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Bp., 1936, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.