Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3184284
22156
470
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) filigrán karkötő, jelzett, 6g 3181814
22157
470
Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó: 32,8g 3155267
22158
470
2 darab aranyozott ezüst (Ag) nyaklánc, egyik gyöngyház kámea medállal, jelzettek. 3161796
22159
470
42000
Mokkás tálca. Ezüst (Ag) "1940 .... és a magyar haza" felirattal. feltehetően az Erdélyi bevonulásra utalva. Poncolt, Dianás jelzéssel, jelzett. 226 g 32x16 cm 3183962
22160
470
Ezüst (Ag) füles kínáló, jelzett (mesterjeggyel), d: 11 cm, nettó: 192 g 3181816
22161
470
Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, jelzett, nettó: 85g
3019435
22162
470
32000
3160129
22163
470
32000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF