https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 164
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2997773
22000
470
0
950000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
Das Lot is nicht erreichbar
3109750
22001
470
0
650000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3142744
22002
470
0
550000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g
Das Lot is nicht erreichbar
3163049
22003
470
0
500000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
3161939
22004
470
0
380000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3161721
22005
470
0
240000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések
Das Lot is nicht erreichbar
2955603
22006
470
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
Das Lot is nicht erreichbar
3163028
22007
470
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g
Das Lot is nicht erreichbar
3161752
22008
470
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139923
22009
470
0
200000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) kávés készlet. Jelzett, hat személyes, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott, nettó: 1110g
Das Lot is nicht erreichbar
3161879
22010
470
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) süteményes készlet, mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal
Das Lot is nicht erreichbar
2997786
22011
470
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse