https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
1
22000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
950 000 HUF
2 574,53
EUR
,
2 968,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.
1
22001.

12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
650 000 HUF
1 761,52
EUR
,
2 031,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g
1
22002.

Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
EUR
,
1 718,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g
1
22003.

Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
EUR
,
1 562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm
1
22004.

Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések
1
22005.

Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
1
22006.

cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g
1
22007.

Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm
1
22008.

Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) kávés készlet. Jelzett, hat személyes, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott, nettó: 1110g
1
22009.

Ezüst (Ag) kávés készlet. Jelzett, hat személyes, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott, nettó: 1110g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) süteményes készlet, mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal
1
22010.

Ezüst (Ag) süteményes készlet, mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
1
22011.

Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse