https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22012.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g
1
22013.

Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
1
22014.

Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
1
22015.

Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hat db evőkanál ezüst (Ag) jelzett Dianás, ca 1900. nettő 387 g
1
22016.

Hat db evőkanál ezüst (Ag) jelzett Dianás, ca 1900. nettő 387 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Négy személyes ezüst (Ag) süteményes villa és kés szett jelzett össz br 399 g. a kések éle is ezüst.
1
22017.

Négy személyes ezüst (Ag) süteményes villa és kés szett jelzett össz br 399 g. a kések éle is ezüst.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g
1
22018.

14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14k arany (Au) gyűr 0,01 és 0,02 ct brillekkel ékítve jelzett 5,47g , m: 58
1
22019.

14k arany (Au) gyűr 0,01 és 0,02 ct brillekkel ékítve jelzett 5,47g , m: 58

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik 18K arany (Au) bross, türkizekkel ékítve, vésett, j.n. 7,5 g, d: 30 mm
1
22020.

Antik 18K arany (Au) bross, türkizekkel ékítve, vésett, j.n. 7,5 g, d: 30 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63
1
22021.

14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K sokköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g
1
22022.

Arany (Au) 14K sokköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fekete köves gyűrű. jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g
1
22023.

Arany (Au) 14K fekete köves gyűrű. jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse