Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 164

Ezüst (Ag) csillag és szív mintákkal díszített gyűrű, méret: 53-54, nettó: 6,6g
22132.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3 darab ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 11,5g
22133.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) bross / nyaklánc, karneol berakással, jelzett, bruttó: 13,5g
22134.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, filigrán díszítéssel, kő berakással, jelzett, bruttó: 12g
22135.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, ametiszt kövekkel, jelzett, bruttó: 6,9g
22136.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár és nyakkendő szorító, borostyán berakásokkal, jelzett, bruttó: 13,2 g
22137.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) 3 darab gyűrű és klipsz pár, jelzett, bruttó: 22,8g
22138.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 darabos kiskanál készlet, Ezüst (Ag) 1875-80-as ezüst florin érmékből. aranyozott 116 g 12 cm
22139.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

6 db ezüst (Ag) teáskanál készletben, h: 14,5 cm, jelzett 136 g
22140.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Antik ezüst nagykanál Székesfehérvár 40 g
22141.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

22142.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

2 db antik ezüst kanál kiskanál, 1840 Bécs IK? msterjeggyel + 1862 Bécs TD mesterjeggyel 42 g
22143.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF