https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g
1
22108.

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
22109.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) mokkás kanál, 2 db, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 26,3 g
1
22110.

Ezüst(Ag) mokkás kanál, 2 db, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 26,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
3
 
14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g
1
22111.

14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 8,1g
1
22112.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 8,1g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g
1
22113.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
1
22114.

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1881 Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett D2-F. mesterjeggyel 24,3 g
1
22115.

1881 Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett D2-F. mesterjeggyel 24,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag) gyűrű, tűzzománc díszítéssel, jelzéssel, méret: 51, bruttó: 4,4 g
1
22116.

Ezüst (Ag) gyűrű, tűzzománc díszítéssel, jelzéssel, méret: 51, bruttó: 4,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) medál, közepén foglalat kő nélkül, jelzés nélkül, 6 g, 32x25 mm
1
22117.

Ezüst (Ag) medál, közepén foglalat kő nélkül, jelzés nélkül, 6 g, 32x25 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) tenyésztett gyöngyös lánc (gyermek nyaklánc?), jelzett, bruttó: 7,1 g, h: 39 cm
1
22118.

Ezüst (Ag) tenyésztett gyöngyös lánc (gyermek nyaklánc?), jelzett, bruttó: 7,1 g, h: 39 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) vastag nyaklánc, jelzett, 25 g, h: 57 cm
1
22119.

Ezüst (Ag) vastag nyaklánc, jelzett, 25 g, h: 57 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse