Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3086184
31607
468
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1988. "MÉE Hajdú-Bihar Megye / Somlyói Báthory Kristóf" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
3029865
31608
468
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "Barcsai Ákos / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE13
3029858
31609
468
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE15 3029848
31610
468
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Gyerőmonostori Kemény János / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE14
3023864
31611
468
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE16 3164652
31612
468
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár" Ag és bronz emlékérem pár (36,08g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV2
3029856
31613
468
13000
Numismatik
3029857
31614
468
13000
Numismatik
3012328
31615
468
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) "30 évesek a Közúti Igazgatóságok 1988" kétoldalas bronz emlékérem, sérült bőr dísztokban, a dísztok felső részén a plakett dombornyomott képével (95 mm) T:AU
2950248
31616
468
Numismatik
Varga Éva (1949-) 1990. "Emlék a Bánvölgye MGTSZ megalakulásának 30. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:XF patina
3164763
31617
468
Numismatik
Veres Gábor (1955-) 2001. "MÉE 31. Vándorgyűlése - Siófok / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete első vándorgyűlése a harmadik évezredben" kétoldalas, peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,70g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU kis patina 3164152
31618
468
Numismatik
Varga Miklós (1928-2018) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,31g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo MC1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF