https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) patina
1
31703.

1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999. "10 éves a Messer Hungarogáz" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina
1
31704.

1999. "10 éves a Messer Hungarogáz" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház" peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt
1
31705.

2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház" peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU,XF
1
31706.

2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
1
31707.

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina
1
31708.

2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
1
31709.

~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2006. "Nándorfehérvár 1456 / Nándorfehérvári csata emlékére 2006" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,20g/0.925/42mm) T:PP,AU kis folt
1
31710.

2006. "Nándorfehérvár 1456 / Nándorfehérvári csata emlékére 2006" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,20g/0.925/42mm) T:PP,AU kis folt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2006. "MTI - 125 éves a Magyar Távirati Iroda" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
1
31711.

2006. "MTI - 125 éves a Magyar Távirati Iroda" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2007. "50 éves a Pátzay János Zeneiskola Gyöngyös 2007" bronz emlékérem (~71mm) T:AU
1
31712.

2007. "50 éves a Pátzay János Zeneiskola Gyöngyös 2007" bronz emlékérem (~71mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2013. "Eötvös Loránd Fizikai Társulat" bronz emlékérem hátlapon "KÖVESDI ZOLTÁN 2013." gravírozással. Szign.: SZP (168x111mm) T:UNC
1
31713.

2013. "Eötvös Loránd Fizikai Társulat" bronz emlékérem hátlapon "KÖVESDI ZOLTÁN 2013." gravírozással. Szign.: SZP (168x111mm) T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "A magyarság agrárkultúrájáért" öntött bronz emlékérem fa tokban (92mm) T:XF
1
31714.

DN "A magyarság agrárkultúrájáért" öntött bronz emlékérem fa tokban (92mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse