Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3133274
31703
468
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) patina
2867557
31704
468
500
Numismatik
3030041
31705
468
Numismatik
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt
3007623
31706
468
Numismatik
2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU,XF 3147499
31707
468
11000
Numismatik
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
3084980
31708
468
Numismatik
2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina
2907595
31709
468
Numismatik
~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
3164760
31710
468
Numismatik
2006. "Nándorfehérvár 1456 / Nándorfehérvári csata emlékére 2006" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,20g/0.925/42mm) T:PP,AU kis folt
3028094
31711
468
Numismatik
2006. "MTI - 125 éves a Magyar Távirati Iroda" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
3026007
31712
468
Numismatik
2007. "50 éves a Pátzay János Zeneiskola Gyöngyös 2007" bronz emlékérem (~71mm) T:AU
3028850
31713
468
Numismatik
2013. "Eötvös Loránd Fizikai Társulat" bronz emlékérem hátlapon "KÖVESDI ZOLTÁN 2013." gravírozással. Szign.: SZP (168x111mm) T:UNC 3128378
31714
468
3800
Numismatik
DN "A magyarság agrárkultúrájáért" öntött bronz emlékérem fa tokban (92mm) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF