Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

DN "A tehetségért / Dr. Baja Ferenc programja - Megoldás a mindennapok gondjaira - Biztonságot a családnak" aranyozott bronz reklám zseton (20,5mm) T:UNC,AU kopott aranyozás
31715.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN Ovális felirat nélküli, épület homlokzatot (templom?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz plakett (68x88mm) T:AU
31716.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Szilikátipari Tudományos Egyesület - A szilikátiparért" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (62mm) T:2
31717.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Libertas 000946" bronz szabadkőműves páholy emlékérem füllel (50mm) T:XF karc
31718.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

DN "Borsod Megye Gazdasági Egylete" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF patina, ü., apró ph.
31719.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "Állami Biztosító" Ag bélyegérem eredeti tokban (~3g/0.800/22x27mm) T:PP fo.
31720.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság - Társasági Munkáért Érem" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, gravírozva (88mm) T:UNC
31721.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Közalkalmazottak Szakszervezete / 40 éves Szakszervezeti Tagságért" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem dísztokban (68mm) T:AU
31722.

Rufpreis:
1 000 HUF

31723.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:AU patina
31724.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Országos Közlekedésbiztonsági Tanács" porcelán egyoldalas emlékérem (98mm) T:1
31725.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Zsigmondy Vilmos 1821-1888" bronz lemezplakett (30x40mm) T:XF patina
31726.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF