Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029395
31715
468
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "A tehetségért / Dr. Baja Ferenc programja - Megoldás a mindennapok gondjaira - Biztonságot a családnak" aranyozott bronz reklám zseton (20,5mm) T:UNC,AU kopott aranyozás
3013860
31716
468
Numismatik
DN Ovális felirat nélküli, épület homlokzatot (templom?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz plakett (68x88mm) T:AU 2798306
31717
468
Numismatik
DN "Szilikátipari Tudományos Egyesület - A szilikátiparért" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (62mm) T:2
3149125
31718
468
17000
Numismatik
DN "Libertas 000946" bronz szabadkőműves páholy emlékérem füllel (50mm) T:XF karc
3164617
31719
468
Numismatik
DN "Borsod Megye Gazdasági Egylete" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF patina, ü., apró ph. 3167120
31720
468
Numismatik
DN "Állami Biztosító" Ag bélyegérem eredeti tokban (~3g/0.800/22x27mm) T:PP fo. 2973286
31721
468
Numismatik
DN "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság - Társasági Munkáért Érem" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, gravírozva (88mm) T:UNC
2965089
31722
468
Numismatik
DN "Közalkalmazottak Szakszervezete / 40 éves Szakszervezeti Tagságért" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem dísztokban (68mm) T:AU
2993747
31723
468
Numismatik
2988514
31724
468
Numismatik
DN "Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:AU patina
2792833
31725
468
Numismatik
DN "Országos Közlekedésbiztonsági Tanács " porcelán egyoldalas emlékérem (98mm) T:1
3086810
31726
468
Numismatik
DN "Zsigmondy Vilmos 1821-1888" bronz lemezplakett (30x40mm) T:XF patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF