Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

1989. "Az éltető nap" egyoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
31691.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán "1958. június 16. 1989" gravírozással, Nagy Imre újratemetésének emlékére, eredeti tokban (70x66mm) T:XF
31692.

Rufpreis:
2 400 HUF

31693.

Rufpreis:
3 000 HUF

1991. "Első Magyar Neuoropathologiai Konferencia / Sántha Kálmán - Schaffer Károly" bronz emlékérem. Szign.: PP (105mm) T:AU
31694.

Rufpreis:
4 000 HUF

31695.

Rufpreis:
3 000 HUF

1993. "Magyarország-Anglia 6:3 - 1953. Nov. 25." aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31696.

Rufpreis:
6 000 HUF

1993. "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt - Mária Terézia alapította az első magyar zálogházat 1773-1993 / Emlékül - Az 1773-ban kelt alapítólevél pecsétjével hitelesítve" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti BÁV tokban (60mm) T:UNC
31697.

Rufpreis:
1 800 HUF

31698.

Rufpreis:
1 000 HUF

1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP kopottas karton tok 1994. "AEGON 150th Anniversary" Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) C:PP worn cardboard case
31699.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

31700.

Rufpreis:
2 000 HUF

1996. "Veszprémi Bazilika - Főszékesegyház" emlékérem előlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31701.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1996. "Rába Magyar Vagon- és Gépgyár - Győr - Törzsgárda" emlékérem előlapi verőtő (42,5mm)
31702.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF