Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" bronz emlékérem (42,5mm) + Nagy István János (1938-) 1991. "Gróf Teleki Pál - 1879-1941 - A magyar nép mártírja / "Nőttön nő tiszta fénye, amint időben, térben távozik - MÉE 1991" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE3, BP35
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond 1884-1984" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,03g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és bronz emlékérem pár (41,61g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3
Szentirmai Zoltán (1941-) 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (109mm) T:UNC / Hungary 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban (In Memoriam in 1986)" double-sided bronze plaque in original display case. Sign.: Zoltán Szentirmai (109mm) C:UNC
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU kis ph Adamo NK2