Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

31583.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" Ag és bronz emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31584.

Rufpreis:
8 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,68g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
31585.

Rufpreis:
10 000 HUF

31586.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" bronz díjérem Weinwurm Antal (1845-1918) fotográfus részére (141,40g/65mm) T:AU kis ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error
31587.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" kétoldalas bronz emlékérem (46,79g/44mm) T:XF ph. / Hungary 1874. "In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,79g/44mm) C:XF edge error
31588.

Rufpreis:
10 000 HUF

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and 118g/~96mm) C:XF scratch, edge error
31589.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "P R - MCMXXII" A Benito Mussolini plakett hátoldala, egyoldalas gipsz, a HP. 4816 hátlapja (58g/72mm) T:1- ph. / Hungary 1925. "PR - MCMXXII" Reverse of the Benito Mussolini plaque (HP. 4816), one-sided gypsium. Sign: Dezső Seregély (58g/72mm) C:AU edge error
31590.

Rufpreis:
10 000 HUF

31591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somogyi Árpád (1926-2008) DN (~1972) "Néprajzi Múzeum - Museum Ethnographicum Budapest - Fundatum est 1872 - Anno 1872" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (104mm) T:XF
31592.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

31593.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (132mm) T:AU
31594.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF