Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3164809
31559
468
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,59g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP19
3128951
31560
468
6500
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Főfotó - Munkában eltöltött évekért - 15 " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:AU
3164469
31561
468
5500
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,50g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo JB1 3106254
31562
468
Numismatik
Lukácsy Lajos (1876-1927) DN "Goldmark (Károly)" egyoldalas bronz plakett, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (89x55mm) T:AU ph, patina 3166697
31563
468
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1926. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926" bronz kitüntető emlékérem (71mm) T:AU 3132978
31564
468
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF apró ph. 3166694
31565
468
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1963. "Magyar Építőművészek Szövetsége" egyoldalas, öntött bronz plakett (97mm) T:AU 3168561
31566
468
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" emlékérem előlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
3164647
31567
468
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:BU patina
3028084
31568
468
Numismatik
3024030
31569
468
Numismatik
3144551
31570
468
Numismatik
Martsa István (1899-1986) ~1970. "Záhony" vasutas témájú egyoldalas öntött bronz plakett, részben cizellálatlan peremmel (109mm) T:AU,XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF