Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,59g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP19
31559.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Főfotó - Munkában eltöltött évekért - 15" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:AU
31560.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,50g/0.800/42,5mm) T:UNC  Adamo JB1
31561.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lukácsy Lajos (1876-1927) DN "Goldmark (Károly)" egyoldalas bronz plakett, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (89x55mm) T:AU ph, patina
31562.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1926. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926" bronz kitüntető emlékérem (71mm) T:AU
31563.

Rufpreis:
12 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF apró ph.
31564.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1963. "Magyar Építőművészek Szövetsége" egyoldalas, öntött bronz plakett (97mm) T:AU
31565.

Rufpreis:
10 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" emlékérem előlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31566.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:BU patina
31567.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31568.

Rufpreis:
3 000 HUF

31569.

Rufpreis:
6 000 HUF

Martsa István (1899-1986) ~1970. "Záhony" vasutas témájú egyoldalas öntött bronz plakett, részben cizellálatlan peremmel (109mm) T:AU,XF
31570.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF