Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU ujjlenyomat
31463.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
31464.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült "ÁPV" tokban (42,5mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31465.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP12
31466.

Rufpreis:
8 000 HUF

31467.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" jelzetlen Ag emlékérem (25,06g/0.800/42,5mm) T:AU (PP)
31468.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31469.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" jelzett Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
31470.

Rufpreis:
3 000 HUF

31471.

Rufpreis:
5 000 HUF

Demjén László (1935-)(?) 1995. "Hatvan éves a Magyar Légoltalom" ezüstözött bronz plakett, hátoldalán "030" sorszámmal (65mm) T:AU,XF patina
31472.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Domonkos Béla (1934-2020) DN "Wass Albert 1908-1998" egyoldalas, öntött bronz plakett keretben (160mm, keret: 270x269mm) T:AU
31473.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ecsedi Mária (1941-) 1998. "A pákozdi csata 150. évfordulója - Székesfehérvár MÉE / A haditanács helyszíne Sukoró ref-templom 1848-1998" jelzett Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:PP fo.
31474.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF