Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Bognár György (1944-) 2000. "Operabál" jelzett Ag emlékérem műanyag dísztokban (31,16g/0.999/42,5mm
31439.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 2002. "Magyar Millennium" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (62,46g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31440.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

31441.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Győri Országos Dalosverseny / Győr, Szabad Királyi Város" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF patina, ü. Hungary ~1940. "National Song Contest in Győr / Free Regal City of Győr" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Sándor Boldogfai Farkas (80mm) C:XF patina, ding
31442.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG6
31443.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
31444.

Rufpreis:
3 000 HUF

31445.

Rufpreis:
1 000 HUF

31446.

Rufpreis:
1 000 HUF

31447.

Rufpreis:
800 HUF

31448.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A vatikáni diplomáciai kapcsolatok felvételének emlékére" bronz emlékérempár, az érmeket összefogó festett fém keretben, sorszámozott "489" tanúsítvánnyal T:PP
31449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG beütéssel (36,23g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, kis karc
31450.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF