Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
31475.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (59mm) T:AU
31476.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem (42mm) + Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31477.

Rufpreis:
1 000 HUF

31478.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1986. "150 éves a Makói Városi Tanács épülete" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU kis karc
31479.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "Badár Balázs fazekasmester / Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
31480.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" kétoldalas Ag, peremén "SZG" jelzéssel és bronz emlékérem pár (35,40g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31481.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31482.

Rufpreis:
1 000 HUF

31483.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "Pick Szalámi Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31484.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG22
31485.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,82g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo SG22
31486.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF