Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 231

Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, 3,6 g
22085.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. bruttó: 9,6 g
22086.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst (Ag) mandzsetta, 4 pár, jelzett, össz. 14 g
22087.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

6 db ezüst (Ag) teáskanál készletben, h: 14,5 cm, jelzett 136 g
22088.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) hálómintás masszív gyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 5,7 g
22089.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
14

Ezüst(Ag) áttört mintás bokalánc, jelzett, h: 27 cm, nettó: 2,3 g
22090.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) mintás kerek karperec, jelzett, d: 6,3 cm, nettó: 10,2 g
22091.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) elefántos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 3,3 g
22092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, m: 54, nettó: 8,8 g
22093.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) áttört kétköves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,7 g
22094.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) többíves kerek karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 17,2g
22095.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db fűszeres ezüst (Ag) kanál. Jelzett 11 g. 6,5 cm
22096.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF