Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 231
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3167248
22085
468
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, 3,6 g
3167178
22086
468
4400
3 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. bruttó: 9,6 g 3167251
22087
468
7500
Ezüst (Ag) mandzsetta, 4 pár, jelzett, össz. 14 g 3161697
22088
468
24000
6 db ezüst (Ag) teáskanál készletben, h: 14,5 cm, jelzett 136 g
3163758
22089
468
Ezüst(Ag) hálómintás masszív gyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 5,7 g 3163663
22090
468
Ezüst(Ag) áttört mintás bokalánc, jelzett, h: 27 cm, nettó: 2,3 g 3163871
22091
468
4600
Ezüst(Ag) mintás kerek karperec, jelzett, d: 6,3 cm, nettó: 10,2 g 3163878
22092
468
Ezüst(Ag) elefántos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 3,3 g 3163667
22093
468
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, m: 54, nettó: 8,8 g 3163689
22094
468
Ezüst(Ag) áttört kétköves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,7 g 3159192
22095
468
Ezüst(Ag) többíves kerek karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 17,2g 3162421
22096
468
2 db fűszeres ezüst (Ag) kanál. Jelzett 11 g. 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF