Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 231

Ezüst (Ag) bross, türkizzel, kis kőhiányokkal, jelzett bruttó: 8g
22073.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db ezüst (Ag) villa és kanál. Jelzett, dianás, 66 g.17 cm
22074.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) hamutál és orosz érmék, össz 71 g
22075.

Rufpreis:
12 000 HUF

3 db különféle ezüst (Ag) nyaklánc medállal, jelzettek, össz. bruttó: 13 g
22076.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst (Ag) ékszergarnitúra, (gyűrű m:62, fülbevaló pár) mohaacháttal ékítve, jelzett, bruttó: 21g
22077.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyakék, szintetikus kövekkel, jelzett, bruttó: 40g
22078.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

6 db ezüst (Ag) kiskanál jelzett össz 83 g.
22079.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 db ezüst (Ag) kiskanál készletben, jelzett 146 g
22080.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 15 g
22081.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) rózsa bross, jelzett, 5 g, d: 25 mm
22082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) görög mintás, áttört szélű medál gyöngyház berakással, jelzett, bruttó: 8 g, d: 30 mm
22083.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) medál, közepén foglalat kő nélkül, jelzés nélkül, 6 g, 32x25 mm
22084.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF