https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 231

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Női zsebóra, zománc és brill berakással, működő szerkezettel. XIX. sz. vége d: 36 mm
1
22037.

Női zsebóra, zománc és brill berakással, működő szerkezettel. XIX. sz. vége d: 36 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
11
 
14k fehérarany (Au) új eljegyzési gyűrű gyémánt ékítéssel. Achtkant csiszolás, TCSi WS1 0,06 ct össz 0,12 ct m: 51 br 1,6 g tanúsítvánnyal
1
22038.

14k fehérarany (Au) új eljegyzési gyűrű gyémánt ékítéssel. Achtkant csiszolás, TCSi WS1 0,06 ct össz 0,12 ct m: 51 br 1,6 g tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K nyaklánc cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5,4 g
1
22039.

Arany (Au) 14K nyaklánc cirkónia díszítéssel, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett
1
22040.

14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63
1
22041.

14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k fehérarany (Au) gyűrű, brilekkel, jelzett, 0,12ct, 2,22 g, m: 55
1
22042.

14k fehérarany (Au) gyűrű, brilekkel, jelzett, 0,12ct, 2,22 g, m: 55

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K kígyós gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g
1
22043.

Arany (Au) 14K kígyós gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gyémánt brilliáns csiszolással, 0,6 ct F-G, SI2
1
22044.

Gyémánt brilliáns csiszolással, 0,6 ct F-G, SI2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K sokköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g
1
22045.

Arany (Au) 14K sokköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik kínai ezüst (Ag) szelence festettzománc díszítéssel 5x4x2,5 cm / Antique Chinese silver box with enamel ornament
1
22046.

Antik kínai ezüst (Ag) szelence festettzománc díszítéssel 5x4x2,5 cm / Antique Chinese silver box with enamel ornament

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst gyűrű tahiti gyönggyel, cirkóinával, jelzett m: 57 , 4,99 g
1
22047.

Ezüst gyűrű tahiti gyönggyel, cirkóinával, jelzett m: 57 , 4,99 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fekete köves gyűrű. jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g
1
22048.

Arany (Au) 14K fekete köves gyűrű. jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse