https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 231
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2997773
22000
468
0
950000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
Das Lot is nicht erreichbar
3109750
22001
468
0
650000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3142744
22003
468
0
550000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g
Das Lot is nicht erreichbar
3163049
22004
468
0
500000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
3133326
22005
468
0
460000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
Das Lot is nicht erreichbar
3133349
22006
468
0
420000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
3161939
22007
468
0
380000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3161863
22008
468
0
240000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst hólyagos mintás asztalközép, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kehely alján A M. kir. Pázmány Péter Tud. Egyetem tiszteletdíja 1936 felirattal. Jelzett 40x30x20 cm 1080 g 3161721
22009
468
0
240000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések
Das Lot is nicht erreichbar
2955603
22010
468
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
Das Lot is nicht erreichbar
3163028
22011
468
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g
Das Lot is nicht erreichbar
3161752
22012
468
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse