https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 231
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3139923
22013
468
0
200000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) kávés készlet. Jelzett, hat személyes, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott, nettó: 1110g
Das Lot is nicht erreichbar
2662522
22014
468
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
Das Lot is nicht erreichbar
3161879
22015
468
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) süteményes készlet, mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal
Das Lot is nicht erreichbar
3067044
22016
468
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) kínáló tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, plasztikus rózsás peremmel 711 g 45x22 cm 2997786
22017
468
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103487
22018
468
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
Das Lot is nicht erreichbar
3133355
22019
468
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,32 ct, bruttó: 1 g
Das Lot is nicht erreichbar
3143155
22020
468
0
85000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g
Das Lot is nicht erreichbar
2971149
22021
468
0
70000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
Das Lot is nicht erreichbar
2887296
22022
468
0
75000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
3048974
22023
468
0
55000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) négyszögletes lekerekített sarkú tálca, jelzett, 2,5×18 cm, nettó: 356 g 3161672
22024
468
0
75000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Négy személyes ezüst (Ag) süteményes villa és kés szett jelzett össz br 399 g. a kések éle is ezüst.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse