Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 231

22013.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

22014.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Ezüst (Ag) süteményes készlet, mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal
22015.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Ezüst (Ag) kínáló tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, plasztikus rózsás peremmel 711 g 45x22 cm
22016.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

22017.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

22018.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,32 ct, bruttó: 1 g
22019.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22020.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
22021.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
22022.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst(Ag) négyszögletes lekerekített sarkú tálca, jelzett, 2,5×18 cm, nettó: 356 g
22023.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Négy személyes ezüst (Ag) süteményes villa és kés szett jelzett össz br 399 g. a kések éle is ezüst.
22024.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF