Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 231

Fülbevaló pár 4 db gyémánttal (0,2ct) kis méret. 14K fehérarany, a gyémántok foglalata ezüst. Jelzett br 1,57 g 18 mm
22097.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
11

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bukósisak medállal, 11,5×1,2 cm, nettó: 6,8 g
22098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) háromsoros aranyozott nyakék, jelzett, h: 42 cm, nettó: 10,6 g
22099.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) 3 db anker karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,7 g
22100.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) golyós, pálcikás karkötő, 3 db, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 5,8 g
22101.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) nefelejcsmintás karperec, jelzett, d: 7,3 cm, nettó: 8,1 g
22102.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, h: 9,5×2 cm, nettó: 8,8 g
22103.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 + 1 darabos mexikói ezüst kínáló tálka készlet. jelzett 925-ös, inka mintás össz 164g.
22104.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst(Ag) szalagos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,3 g
22105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) "KOBLENZ" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, bruttó: 8,8 g
22106.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) "MAYEN/RHL" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,4 cm, bruttó: 9,6 g
22107.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) masszív bilincses karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,3 g
22108.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF