Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 471

21122.

Rufpreis:
2 000 HUF

21123.

Rufpreis:
1 000 HUF

21124.

Rufpreis:
1 000 HUF

21125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révay József: Ókori író - mai olvasó. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban.
21126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Martos Ferencz: Titánia. Költemények 1896-1902. Bp., 1902, Athenaeum. IV, 176,[1]p. . Kiadói festett vászonkötésben.
21127.

Rufpreis:
1 400 HUF

21128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés.   Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő.
21129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dezsényi Béla: Sajtó és könyvészet. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XVI. köt. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 34 p. Kiadói papírkötés.
21130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kis-lexikon. Egyetemes ismerettár. I-II. köt. Szerk.: Wekerle László. Bp., 1886-1887, Pallas. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerincekkel, az I. kötet javított kötéssel.
21131.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

Sienkiewicz, H.: A keresztes lovagok. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, Levente Egyesület bélyegzéssel.
21132.

Rufpreis:
1 600 HUF

Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Országgyűlési Könyvtár elajándékozási bélyegzésével és Sponer (Máriássy) Ferenc k. igazgató aláírásával. Kiadói egészvászon kötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban.
21133.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF