Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 471
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2854773
21122
468
2034328
21123
468
2804251
21124
468
3013699
21125
468
3085756
21126
468
Révay József: Ókori író - mai olvasó. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban.
3084929
21127
468
Martos Ferencz: Titánia. Költemények 1896-1902. Bp., 1902, Athenaeum. IV, 176,[1]p. . Kiadói festett vászonkötésben. 3079754
21128
468
3079410
21129
468
Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés. Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő.
3079748
21130
468
Dezsényi Béla: Sajtó és könyvészet. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XVI. köt. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 34 p. Kiadói papírkötés.
3160178
21131
468
Kis-lexikon. Egyetemes ismerettár. I-II. köt. Szerk.: Wekerle László. Bp., 1886-1887, Pallas. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerincekkel, az I. kötet javított kötéssel. 3147572
21132
468
Sienkiewicz, H.: A keresztes lovagok. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, Levente Egyesület bélyegzéssel.
3147590
21133
468
Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Országgyűlési Könyvtár elajándékozási bélyegzésével és Sponer (Máriássy) Ferenc k. igazgató aláírásával. Kiadói egészvászon kötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF