Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. Felvágatlan lapokkal.
Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1907, Népszava Könyvkereskedése. 31 p. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal.
Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Szász Károly Emlékbeszéd Lewes Henrik György külső tag fölött. Bp., 1881, MTA, bélyegzésekkel, 19+1 p. George Henry Lewes (1817-1878) angol filozófiai író.
Justinus Budó: Symbolae ad supplementum glossarii mediae et infimae latinitatis Regni Hungariae. Bp., 1909, Typis Armini Fritz, 22 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés.