Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 471

21098.

Rufpreis:
1 400 HUF

21099.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1907, Népszava Könyvkereskedése. 31 p. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal.
21100.

Rufpreis:
1 200 HUF

21101.

Rufpreis:
1 800 HUF

21102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
21103.

Rufpreis:
1 800 HUF

21104.

Rufpreis:
2 000 HUF

21105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szász Károly Emlékbeszéd Lewes Henrik György külső tag fölött. Bp., 1881, MTA, bélyegzésekkel, 19+1 p.   George Henry Lewes (1817-1878) angol filozófiai író.
21106.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Bp., 1893. Magyar Tudományos akadémia. Kiadói enyhén kopott egészvászon-kötésben.
21107.

Rufpreis:
1 800 HUF

Riedl Frigyes: Poétika. A középiskolák VI. osztálya számára. Átdolgozta Pintér Jenő. Bp., 1933, Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.
21108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Justinus Budó: Symbolae ad supplementum glossarii mediae et infimae latinitatis Regni Hungariae. Bp., 1909, Typis Armini Fritz, 22 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés.
21109.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF