Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 471

21146.

Rufpreis:
3 000 HUF

21147.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Karl P. N. Shuker: Titokzatos jelenségek világatlasza - A világ természeti és paranormális rejtélyeinek képes kalauza. Bp., 1998, Officina, kartonált papírkötés, jó állapotban.
21148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. (Illusztrálta: Hincz Gyula) Budapest, 1979. Magyar Helikon Kiadó - Szépirodalmi Kiadó (Dürer ny.). 171 + [3] p. + 16 t. A könyvet Szántó Tibor tervezte. Számozott, bibliofil kiadásváltozat, ez a könyv 8. számú példány. Aranyozott gerincű, kiadói nyl-kötésben, Hincz Gyula által illusztrált kiadói papírkötésben.
21149.

Rufpreis:
1 800 HUF

21150.

Rufpreis:
2 800 HUF

21151.

Rufpreis:
2 800 HUF

21152.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar néprajz V. köt.: Népköltészet. Főszerk.: Vargyas Lajos. Szerk.: Istvánovits Márton. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21153.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Évkönyv 1902-1982. New York, Amerikai Magyar Szó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21154.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jankovich Ferenc: Hulló csillagok. (Dedikált!) Bp., 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző, Jankovich Ferenc (1907-1971) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
21155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetőinek. Bp., 1905, Az Ujság (Athenaeum-ny.) Első kiadás. Egészoldalas képtáblákkal és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Basch Árpád, Garay Ákos, Tolnay Ákos, Feld Imre, Gergely Imre, Mühlbeck Károly és mások illusztrációival. A borító és a címlap Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, több kijáró lappal és képtáblával.
21156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mircea Eliade: A samanizmus. Az eksztázis ősi technikái. Ford.: Saly Noémi. Bp., 2001, Osiris. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
21157.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF