Jankovich Ferenc: Hulló csillagok. (Dedikált!) Bp., 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző, Jankovich Ferenc (1907-1971) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.