Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

20855.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ungvári Tamás: Ikarusz fiai. (Esszék.) (Dedikált.) Budapest, [1970]. Szépirodalmi Könyvkiadó (Szegedi Nyomda). 537 + [3] p. + 1 t. Első kiadás. Dedikált: ,,Szeretettel Ungvári Tamás." A szerző fényképét Balla Demeter készítette. Aranyozott gerincű kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóban.
20856.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jókai Anna: Jákob lajtorjája. Regény. Budapest, (1982). Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 1 t. (címkép) + 481 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Vágvölgyi Máriának, szeretettel: Jókai Anna. 1982. Könyvhét". Prov.: Vágvölgyi Mária tördelő, orvosi folyóiratok munkatársa. Kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
20857.

Rufpreis:
2 400 HUF

20858.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapotban
20859.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20860.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20861.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20862.

Rufpreis:
2 400 HUF

20863.

Rufpreis:
2 400 HUF

20864.

Rufpreis:
3 000 HUF

20865.

Rufpreis:
3 000 HUF

20866.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF