Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

Betscher Sándor - Rápóti Jenő - Polnár István: A gyógynövénygyűjtés zsebkönyve. Bp., 1957, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült címlappal.
20336.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szili István: A csiperke és más gombák háztáji termesztése. Bp., 1990, Mezőgazdasági. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
20337.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schirilla György: Az élet patikája. (DEDIKÁLT). Bp., 1990, HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző, Schirilla György (1939-1999) szupermaratonista, hosszútávúszó, kerékpárversenyző által DEDIKÁLT példány.
20338.

Rufpreis:
1 600 HUF

N. I. Kovalev: Russkaya kulinariya. (Orosz gasztronómia). Moszkva, 1972, Izdatelstvo Ekonomika. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20339.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária.  Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
20340.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iszlai Zoltán: A fehér asztaltól a sárga földig. Nevető gasztronómia. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. A borító és az illusztrációk Sajdik Ferenc munkái. Kiadói papírkötés. A szerző, Iszlai Zoltán (1933-2022) József Attila-díjas költő, író, műkritikus által DEDIKÁLT példány.
20341.

Rufpreis:
1 800 HUF

Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1994, Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a borítón ázásnyommal, sérült kiadói papír védőborítóban.
20342.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Banai Valéria: Gyógynövény- és drogismeret. Bp., 2012, Műszaki Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mirelite tanácsadó szakácskönyv. Hn., én., nyn., az utolsó lap foltos, 13+1 p.
20344.

Rufpreis:
1 600 HUF

Michael Jackson: Sör világkalauz. Ford.: Kiss Tamás. Bp., 1995, Orex, kartonált papírkötés.
20345.

Rufpreis:
1 200 HUF

20346.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
20347.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF