Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

Frau von Sz.: Neueste gute Schnellküche für Gesunde und Kranke. Düsseldorf, 1884, Fr. Dietz, (18)+462+(6) p. Második, javított kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, a fűzéstől elváló lapokkal.
20312.

Rufpreis:
5 000 HUF

Galambos Gáspár: A Budakeszi Arborétum tervezése és leírása. Budakeszi, (1972), Telki Állami Erdő- és Vadgazdaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a borítón tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 1024 példányban.
20313.

Rufpreis:
5 000 HUF

A' tokaji bornak termesztéséről, szűréséről és forrásáról. Kassa, Füskúti Landerer Ferenc. Hasonmás kiadás. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20314.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Prack László: A kisbirtok helyes berendezése és kezelése. Gazdasági tanácsadó 10. sz. Bp., [1921], Athenaeum,160 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal. Ritka!
20315.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gundel Károly: A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és múltjáról. Bp., 1934, Magyar Szakácsok Köre. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
20316.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Italboltvezetők, szakácsok, cukrászok szakmai minimum anyaga. Szerk.: Keller László. Bp., 1955., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, a könyv végén egy erősebb sérült lappal és három hiányzó lappal. Megjelent 1000 példányban.
20317.

Rufpreis:
4 000 HUF

1870 Borászati Füzetek. II. évf. 1. füzet. 1870. január. Pest, 1870, Kocsi Sándor, 64 p. A hátsó borítón tartalomjegyzékkel, benne érdekes írásokkal, közte: "A tordavidéki szőlő- és bornemesítő társulat alapszabályai."Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20318.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20319.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db könyv - Balázs mester (Draveczky Balázs): Történetek terített asztalokról és környékükről + Újabb történetek terített asztalokról és környékükről. Bp., 2000, 2002, Pallas. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20320.

Rufpreis:
4 000 HUF

Inczefi Lajos: Ízek, zamatok, illatok. Fűszernövényeink és felhasználásuk. Kolozsvár-Napoca, 1975, Dacia. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20321.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zilai János - Eperjesi Imre: Szőlészeti és borászati útmutató kiskertészek számára. (Bp.), 1973, Fogyasztási Szövetkezetek Országos Tanácsa. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példányban.
20322.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat. Cukrászok, vendéglősök és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
20323.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF