https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept, diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. Összeáll.: - -. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. [Bp., 1937.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, sérült elülső szennylappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos lapszélekkel.
1
20375.

Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept, diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. Összeáll.: - -. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. [Bp., 1937.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, sérült elülső szennylappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos lapszélekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Köztelek zsebnaptár szakközleményei 1919. huszonötödik évfolyamához. Bp., 1919, "Pátria", 376 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
1
20376.

Köztelek zsebnaptár szakközleményei 1919. huszonötödik évfolyamához. Bp., 1919, "Pátria", 376 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar - Képessy: Kísérleti fizika. A fizika és csillagászati földrajz alapelemeivel. Polgári leányiskolák számára. Átdolgozta: Kedves Miklós. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1
20377.

Magyar - Képessy: Kísérleti fizika. A fizika és csillagászati földrajz alapelemeivel. Polgári leányiskolák számára. Átdolgozta: Kedves Miklós. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dékány: Növénytan és állattan a kat. polgári fiú- és lányiskolák II. osztálya számára. Átdolgozta Lucza János. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hiányzó borítóval, javított kötéssel.
1
20378.

Dékány: Növénytan és állattan a kat. polgári fiú- és lányiskolák II. osztálya számára. Átdolgozta Lucza János. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hiányzó borítóval, javított kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse