Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

Péter Jánosné: Esély süteményes-könyv. - - 800 receptje. Bp.,1994, Esély. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
20348.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dán Franciska:  A gondos háziasszony.  Bukarest, 1956. Technikai Könyvkiadó (Temesvári Sokszorosító Ipari Vállalat). 371 + [1] p.  Az első nyomtatott oldalon régi ajándékozási bejegyzés, a címoldalon és a belív egy oldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Az utolsó ív levelein gyűrődés, néhány oldalon apró, halvány foltosság.  Fűzve, enyhén sérült gerincű, foltos kiadói borítóban.
20349.

Rufpreis:
6 000 HUF

Karinthy Frigyes - Gundel Károly: Vendéget látni, vendégnek lenni. Gundel Károly tanácsaival. (Budapest), (1933). Cserépfalvi (Athenaeum Rt. ny.) 74 p. Első kiadás. Karinthy Frigyes humoros vendéglátási esszéjét Gundel Károly szellemes tanácsai követik, a kötetet Gábor Éva szövegközti karikatúrái illusztrálják. A kiadó a kötetet ugyanabban az évben még két további kiadásban is megjelentette. Tezla 1710. Horváth 750. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban, hátsó borító nélkül. Jó példány.
20350.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Buday Ella: Mit hogyan - mennyit főzzek? (Gyakorlati szakácskönyv a dolgozó nők részére.) [Budapest, 1949]. Faragó Imre ny. 176 p. Néhány oldal enyhén foltos, az utolsó ív leveleinek fűzése kissé meglazult. Horváth: 218. Kissé foltos kiadói félvászon kötésben.
20351.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20352.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20353.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

20354.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20358.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat. Cukrászok, vendéglősök és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Reprint kiadás. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. A borítón címkével.
20359.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, néhány kissé sérült lappal.
20360.

Rufpreis:
1 400 HUF

20361.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rajczi Rezsőné: Húsmentes reform szakácskönyv. Több mint 200 ízletes, olcsó és egészséges étel leírása. Bp., 1990, Népszava. Negyedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
20362.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF