Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

20324.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Quentin Crewe: Nemzetközi étlapkalauz. Bp.,(1990), Park. Kiadói kartonált papírkötés.
20325.

Rufpreis:
1 400 HUF

20326.

Rufpreis:
2 000 HUF

Király Elemér - Zsigmond Ferenc: Borkezelés. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 13. szám. Bp., 1944, Magyar Szövetkezeti Liga. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
20327.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tájjellegü recepturák a középkortól a legujabb korig. Gyüjtötte és összeáll.: A Savária Gasztronómiai Társaság, Szombathely. H.n., é.n., magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes címlappal.
20328.

Rufpreis:
2 000 HUF

Spangenberg, E.: Praktische Erdbeerkultur. Anleitung zur Anlage und Pflege von Erdbeerpflanzungen sowie Ernte, Verpackung Versand und Verwertung der Früchte von - - . Frankfurt a. d. Oder, 1911, Königlichen Hofbuchdruckerei Trowitzsch & Sohn, VIII+144 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal.
20329.

Rufpreis:
2 000 HUF

Venesz József: Szakácskönyv. Szerk.: - - . Bp., 1960, Minerva. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20330.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar mezőgazdasági szakirodalom könyvészete (1831-1867). A magyar gazdasági szakirodalom könyvészete III. köt. Szerk.: S. Szabó Ferenc. Bp., 1956, Mezőgazdasági Múzeum, 659+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval. Megjelent 1100 példányban.
20331.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Magyar Elek]: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó, 524 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel, a hátsó borítón sérüléssel.
20332.

Rufpreis:
2 400 HUF

Eileen Reece: French Cooking. London, 1978, Andre Deutsch. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20333.

Rufpreis:
2 000 HUF

A föld ajándéka sorozat 2 kötete: Gomba.; Paradicsom. A legjobb receptek - vásárlási tanácsok. Bp., 1989, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik kötet gerincén kisebb sérüléssel.
20334.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tanyacsárda 25. A recepteket írta és az ételeket készítette: Garaczi János és Heródek János. Szerk.: Garaczi Marianna. Lajosmizse, 1998, Tanyacsárda Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20335.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF