Gläser Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135971
11941
465
Glass-objects
Karacg Berekfürdői krakléüveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 13,5 cm
3135970
11942
465
Glass-objects
Kosta Boda díszpohár. Terv.: Ulrica Hydman Vallien. Címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3135974
11943
465
7500
Glass-objects
EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
3133462
11944
465
Glass-objects
Talpas díszpohár. cseh vagy osztrák, cca 19. sz. második fele, fazettált, zománcfestett opalinüveg, kopással, m: 13,5 cm 3131366
11945
465
8500
Glass-objects
Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm 3131374
11946
465
8500
Glass-objects
Katalán buborékos hutaüveg design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm 3105812
11947
465
Glass-objects
Borske Sklo aranycsíkos mid-century talpas váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 23 cm
2970865
11948
465
Glass-objects
6 db nagy méretű csiszolt kristály pohár. Hibátlanok 22 cm
2970856
11949
465
Glass-objects
Boros, likőrös készlet. Aranyozott, levélmintás kézi üveg kiöntő csiszolt üveg dugóval. 40 cm + 6 db pohár
3075363
11950
465
7500
Glass-objects
Erwin Eisch (1927-2022): Design gyertyatartó. Részben savmaratott, anyagában színezett öntött üveg, címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
3057437
11951
465
4800
Glass-objects
Murano többrétegű színezett üveg asztaldísz, kézzel formált, jelzés nélkül, hibátlan, 26x19,5 cm 2977614
11952
465
Glass-objects
Walther glass német kristály asztali kínáló. Csiszol, formába öntött, anyagában színezett, eredeti dobozában d: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF