Gläser

Zahl der Lose: 332

Murano Lean színezett és festett fátyolüveg váza. Jelzett, kis kopással, m: 38 cm
11929.

Rufpreis:
5 000 HUF

SI-AN Cristallerie olasz színezett üveg váza, címkével jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
11930.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ajka Üveggyár, cca 1930/35, Alexandritüveg padlóváza. Jelzés nélkül, szájánál egy lepattanással, m: 44 cm
11931.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vörös-fehér kristály váza. Metszett, csiszolt, festett hibátlan. 31 cm
11932.

Rufpreis:
6 000 HUF

Muranoi pingvin. Kézzel készült, anyagában színezett Hibátlan 30 cm
11933.

Rufpreis:
6 000 HUF

Murano Vetro Eseguito anyagában színezett kagyló alakú aszt6aldísz. Címkével jelzett, kis kopással, 24x12 cm
11934.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Formába öntött iparművész üvegváza, savmaratott felülettel, hibátlan, jelzés nélkül, m: 38 cm
11935.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nagyméretű cseh üvegváza, anyagában csíkozott színezéssel, kis kopással, jelzés nélkül, m: 46,5 cm
11936.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Joska Kristal iparművész váza, anyagában színezésekkel, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11937.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

6 db régi pezsgős pohár, ezüstözött peremmel.csiszolt, minimális kopással m: 14 cm
11938.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kreuzbrunn feliratos antik bíborszín flaska, csiszolt, feliratos, XIX. sz, fújt hutaüveg 16 cm
11939.

Rufpreis:
8 000 HUF

1941 Arad bordás zöld színű szódásüveg, pattogzással, m: 31 cm
11940.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF