Gläser Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3037166
11929
465
Glass-objects
Murano Lean színezett és festett fátyolüveg váza. Jelzett, kis kopással, m: 38 cm
3089915
11930
465
Glass-objects
SI-AN Cristallerie olasz színezett üveg váza, címkével jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
3116521
11931
465
Glass-objects
Ajka Üveggyár, cca 1930/35, Alexandritüveg padlóváza. Jelzés nélkül, szájánál egy lepattanással, m: 44 cm
2829268
11932
465
Glass-objects
Vörös-fehér kristály váza. Metszett, csiszolt, festett hibátlan. 31 cm
3028644
11933
465
Glass-objects
Muranoi pingvin. Kézzel készült, anyagában színezett Hibátlan 30 cm
3100630
11934
465
7500
Glass-objects
Murano Vetro Eseguito anyagában színezett kagyló alakú aszt6aldísz. Címkével jelzett, kis kopással, 24x12 cm
3011243
11935
465
3800
Glass-objects
Formába öntött iparművész üvegváza, savmaratott felülettel, hibátlan, jelzés nélkül, m: 38 cm
3086633
11936
465
6500
Glass-objects
Nagyméretű cseh üvegváza, anyagában csíkozott színezéssel, kis kopással, jelzés nélkül, m: 46,5 cm
3047918
11937
465
6500
Glass-objects
Joska Kristal iparművész váza, anyagában színezésekkel, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
3134887
11938
465
Glass-objects
6 db régi pezsgős pohár, ezüstözött peremmel.csiszolt, minimális kopással m: 14 cm
3133898
11939
465
Glass-objects
Kreuzbrunn feliratos antik bíborszín flaska, csiszolt, feliratos, XIX. sz, fújt hutaüveg 16 cm 3135898
11940
465
Glass-objects
1941 Arad bordás zöld színű szódásüveg, pattogzással, m: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF