Gläser Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3061069
11917
465
Glass-objects
Ólomkristály kétrétegű váza ezüst(Ag) talppal, jelzett, hámozott, metszett, csorbákkal, m: 22,5 cm
3131088
11918
465
15000
Glass-objects
Antik jégtartó betétes üvegkancsó, kopással, m: 25 cm
3134905
11919
465
Glass-objects
Art deco emberfigurás lábakkal díszített, részben tejszínezett, savmaratott üveg kínáló. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 26 cm, m: 9 cm 3070282
11920
465
Glass-objects
Gazdagon díszített kristály váza, jelzett ezüst (Ag) talppal, peremén kis csorbával, m: 20 cm
3137746
11921
465
Glass-objects
6 darab antik pálinkás pohár, többféle, fém tartóban + HOBE üveg, beletéve egy üvegdugó, sérülésekkel.
2746994
11922
465
8500
Glass-objects
Bordó ólomkristály váza, hibátlan, m:30cm
3099391
11923
465
Glass-objects
Talpas hutaüveg kínáló. cca XIX. sz. vége, kis kopással, d: 23,5 cm, m: 20 cm
3070423
11924
465
Glass-objects
Szecessziós üvegbetétes kínáló, ezüstözött alpakka szerelékkel, kis kopással, d: 16 cm, m: 6,5 cm
2945726
11925
465
Glass-objects
3093307
11926
465
15000
Glass-objects
Berekfürdői üveg váza. Szál díszítéssel, anyagában színezett, kissé irizáló hutaüveg, hibátlan 40 cm
3032823
11927
465
8500
Glass-objects
Borostyánüveg kraklé likőrös készlet. Anyagában színezett. Palack 25 cm + 5 db pohár, kettőn minimális lepattanással
3071785
11928
465
Glass-objects
1959 Holmegaard skandináv kristály szivarváza. Alján jelzett, datált, kopással, m: 22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF