Gläser Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895151
11953
465
Glass-objects
Cognac San. Marino csikóbőr kulacs, kopásokkal, jelzéssel, m: 31 cm 2773654
11954
465
Glass-objects
Dúsan csiszolt, ólomkristály váza, szép állapotban, m: 21 cm 3091577
11955
465
Glass-objects
Malaika Hungary 8 darabos kristály pezsgőspohár szett stilizált mimózavirág zománcfestett díszítéssel, hibátlan, m: 14,5 cm
3097656
11956
465
Glass-objects
Orrefors Anne Nilsson svéd design gyertyatartó. Jelzett, kis kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
2565693
11957
465
5500
Glass-objects
2945725
11958
465
Glass-objects
Antik vizes pohár (6db), aranyozott, csiszolt üveg, kopott, m: 10 cm 2761360
11959
465
Glass-objects
Orrefors üveg kínáló tálka. Jelzett, hibátlan. 18x18 cm
3119334
11960
465
Glass-objects
Ruckerbauer talpas olajégő, stúdiómunka, címkével jelzett, hibátlan, m: 24 cm
3116538
11961
465
Glass-objects
Ajka Üveggyár, cca 1930/35, 2 darab neodymium üveg hamuzó, art deco fazettált formavilággal, gravírozott monogrammal (EZ - Eleőd Zoltán), kis pattogzásokkal, d: 10 cm
3119358
11962
465
8500
Glass-objects
Cseh mid-century asztaldísz kínáló, jelzés nélkül, kézműves hutaüveg, vastag anyagú, hibátlan, m: 17 cm 3089912
11963
465
6500
Glass-objects
cca 1950, feltehetően francia designer, Hialitüveg hutaváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm 2829314
11964
465
3800
Glass-objects
Bordó kristály váza és pohár. Hibátlanok 15 cm, 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF