Gläser

Zahl der Lose: 332

Cognac San. Marino csikóbőr kulacs, kopásokkal, jelzéssel, m: 31 cm
11953.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dúsan csiszolt, ólomkristály váza, szép állapotban, m: 21 cm
11954.

Rufpreis:
1 400 HUF

Malaika Hungary 8 darabos kristály pezsgőspohár szett stilizált mimózavirág zománcfestett díszítéssel, hibátlan, m: 14,5 cm
11955.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Orrefors Anne Nilsson svéd design gyertyatartó. Jelzett, kis kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
11956.

Rufpreis:
8 000 HUF

11957.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11958.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orrefors üveg kínáló tálka. Jelzett, hibátlan. 18x18 cm
11959.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ruckerbauer talpas olajégő, stúdiómunka, címkével jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11960.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ajka Üveggyár, cca 1930/35, 2 darab neodymium üveg hamuzó, art deco fazettált formavilággal, gravírozott monogrammal (EZ - Eleőd Zoltán), kis pattogzásokkal, d: 10 cm
11961.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cseh mid-century asztaldísz kínáló, jelzés nélkül, kézműves hutaüveg, vastag anyagú, hibátlan, m: 17 cm
11962.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1950, feltehetően francia designer, Hialitüveg hutaváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
11963.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bordó kristály váza és pohár. Hibátlanok 15 cm, 14 cm
11964.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF