Gläser

Zahl der Lose: 332

Cseh Bohemia kristály edény. Bíbor színű, több rétegű, csiszolt, jelzett, hibátlan d: 14 cm, m: 7 cm
11989.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh Bohemia kristály váza. Bíbor színű, több rétegű, csiszolt, jelzett, hibátlan 25 cm
11990.

Rufpreis:
5 000 HUF

11991.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bordó kristály váza, ezüst (Ag) talppal, jelzett, kis deformálódással, talpa lejár, m: 17,5 cm
11992.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh Bohemia kristály pezsgős vödör. Bíbor színű, több rétegű, csiszolt, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 19 cm
11993.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 19. sz. vége, Fújt borospohár garnitúra. 8 darab, csiszolt 0,1l mércerészekkel, kis pattogzásokkal, m: 14 cm
11994.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kristály pezsgőspohár garnitúra. Jelzett, 6 darab, hibátlan, m: 11,5 cm
11995.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruhrglas kristály borospohár garnitúra. 6 darab, címkével jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11996.

Rufpreis:
5 000 HUF

Edeck Co. Etyek buborékos négyszögletes palack. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11997.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Iparművész üveg korsó. Jelzés nélkül, anyagában színezett hutaüveg, hibátlan, m: 16,5 cm
11998.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

La Vida kétrétegű váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11999.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Cseh asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 12,5 cm
12000.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF