Gläser Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3133850
11989
465
Glass-objects
Cseh Bohemia kristály edény. Bíbor színű, több rétegű, csiszolt, jelzett, hibátlan d: 14 cm, m: 7 cm
3133849
11990
465
Glass-objects
Cseh Bohemia kristály váza. Bíbor színű, több rétegű, csiszolt, jelzett, hibátlan 25 cm 3133846
11991
465
Glass-objects
Cseh Bohemia kristály váza. Bíbor színű, több rétegű, csiszolt, jelzett, hibátlan 25 cm 3136549
11992
465
Glass-objects
Bordó kristály váza, ezüst (Ag) talppal, jelzett, kis deformálódással, talpa lejár, m: 17,5 cm
3133852
11993
465
Glass-objects
Cseh Bohemia kristály pezsgős vödör. Bíbor színű, több rétegű, csiszolt, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 19 cm 3136612
11994
465
Glass-objects
cca 19. sz. vége, Fújt borospohár garnitúra. 8 darab, csiszolt 0,1l mércerészekkel, kis pattogzásokkal, m: 14 cm
3136597
11995
465
Glass-objects
Kristály pezsgőspohár garnitúra. Jelzett, 6 darab, hibátlan, m: 11,5 cm
3136201
11996
465
Glass-objects
Ruhrglas kristály borospohár garnitúra. 6 darab, címkével jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3135984
11997
465
4800
Glass-objects
Edeck Co. Etyek buborékos négyszögletes palack. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3135980
11998
465
4800
Glass-objects
Iparművész üveg korsó. Jelzés nélkül, anyagában színezett hutaüveg, hibátlan, m: 16,5 cm 3135979
11999
465
3800
Glass-objects
La Vida kétrétegű váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3135978
465
3800
Glass-objects
Cseh asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF