Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 138

~1960-1970. "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:XF
33522.

Rufpreis:
1 400 HUF

1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU Hungary 1964. "Hungarian Order of Labour - Silver Grade" silver plated and enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:AU NMK 600
33523.

Rufpreis:
3 000 HUF

1965. "Kiváló Újító" zománcozott, ezüstözött bronz jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal, sérült tokban T:XF
33524.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980. Szocialista jelvény tétel, benne: 40db "Szocialista Brigád" mind műanyag dobozában, az egyik miniatűr nélkül + 3db "Kiváló Dolgozó" műanyag dobozában, miniatűrrel T:AU,XF
33525.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon adományozói okirattal és viselői engedéllyel + ~1970. "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény + ~1970-1980. "(Offset és Játékkártya nyomda) 5 év utáni törzsgárdatag" zománcozott bronz jelvény (~20x17mm) + 4db miniatűr szalagsávon, az egyik adományozói okirattal és viselői engedéllyel T:AU,XF
33526.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

33527.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1970. "Önkéntes rendőri szolgálatért" műgyantás fém kitüntető jelvény (4db, 3xklf: 5 éves, 10 éves és 15 éves szolgálatért) T:UNC,AU
33528.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970. "25 éves a Népi Ellenőrzés" aranyozott, műgyantás fém törzsgárda jelvény (24,5mm) T:AU
33529.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1970. "A Közlekedés Kiváló Dolgozója" aranyozott kitüntető jelvény, tokban T:XF
33530.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás bronz fokozatának kitüntetése szalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:XF
33531.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcozott jelvény, miniatűrrel, eredeti de sérült tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal, eredeti "Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium - Miniszterhelyettes" borítékban T:AU
33532.

Rufpreis:
1 600 HUF

33533.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF