https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon (34mm) T:AU NMK714
1
33534.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon (34mm) T:AU NMK714

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (24mm) T:AU,XF patina Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (24mm) C:AU,XF patina
1
33535.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (24mm) T:AU,XF patina Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (24mm) C:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error
1
33536.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
1
33537.

~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "A Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 599
1
33538.

1985. "A Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 599

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.
1
33539.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1989. "Büntetésvégrehajtási Szolgálati Érem arany fokozata" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés (későbbi, Pénzverőben készült utángyártás?) T:UNC / Hungary 1989. "Service Medal of the Penal Authorities, Golden Grade" gilt, synthetic resined metal decoration (later piece from the National Mint?) NMK 725.
1
33540.

1989. "Büntetésvégrehajtási Szolgálati Érem arany fokozata" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés (későbbi, Pénzverőben készült utángyártás?) T:UNC / Hungary 1989. "Service Medal of the Penal Authorities, Golden Grade" gilt, synthetic resined metal decoration (later piece from the National Mint?) NMK 725.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1990. "Babér- és tölgykoszorúk által határolt koronás magyar címer" bronz emlékérem, hátoldalán felfüggesztéshez rögzítőpontok (5db) (4db 46x49mm, 1db 37x39mm) T:AU a kisebben nincsenek rögzítőpontok
1
33541.

~1990. "Babér- és tölgykoszorúk által határolt koronás magyar címer" bronz emlékérem, hátoldalán felfüggesztéshez rögzítőpontok (5db) (4db 46x49mm, 1db 37x39mm) T:AU a kisebben nincsenek rögzítőpontok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
1
33542.

1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2002. "Stefánia 2002 - Nemzetközi Modellverseny Budapest" hajómodell kiállítás és verseny műgyantás bronz díjérme T:AU
1
33543.

2002. "Stefánia 2002 - Nemzetközi Modellverseny Budapest" hajómodell kiállítás és verseny műgyantás bronz díjérme T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina
1
33544.

2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2db magyar koronát ábrázoló Cu lemezjelvény tű nélkül (18x23mm; 15x23mm) + DN címerpajzsot ábrázoló Cu jelvény "Szlobodnik Rezső" gravírozással (30x19mm) T:XF,VF oxidáció
1
33545.

2db magyar koronát ábrázoló Cu lemezjelvény tű nélkül (18x23mm; 15x23mm) + DN címerpajzsot ábrázoló Cu jelvény "Szlobodnik Rezső" gravírozással (30x19mm) T:XF,VF oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse