Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 138

Lengyelország 1984. "A közrend védelméért, ezüst fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban, viselői igazolvánnyal T:AU Poland 1984. "For merits in protecting public order, silver grade" silver plated bronze badge with ribbon, with thin ribbon, in its original case, with bearer card C:AU
33570.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lengyelország 1987. "Európai Opthalmológiai Társaság (Societas Opthalmologica Europea) Poznan" zománcozott, aranyozott jelvény (31x23mm) T:XF Poland 1987. "European Opthalmological Society - Poznan" enamelled, gilt badge (31x32mm) C:XF
33571.

Rufpreis:
1 400 HUF

33572.

Rufpreis:
10 000 HUF

NDK ~1970-1980. "NDK kiállítás" festett fém jelvény (42mm) T:XF GDR ~1970-1980. "GDR Exhibition" painted metal badge (42mm) C:XF
33573.

Rufpreis:
2 000 HUF

Norvégia DN "Ullr - Télisportolók védőszentje" Al jelvény (33x41mm) + NDK DN "Lipcsei Nemzetközi Vásár" dombornyomott papaír kitüntető jelvény (70x60mm) T:XF Norway ND "Ullr - Winter Sports Enthusiasts Patron Saint" Al badge (33x41mm) + GDR ND "Leipzig International Fair" embossed paper award badge (70x60mm) C:XF
33574.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olaszország ~1930. "Bosco Szent János" részben zománcozott, ezüstözött bronz jelvény, hátoldalán gyártói jelzéssel (30x20mm) T:XF kopott ezüstözés Italy ~1930. "S. Joannes Bosco" partially enamelled, silvered bronze badge with maker's mark on the backside (30x20mm) C:XF worn silvering
33575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Spanyolország 1992. Bélyeg formájú műgyantás jelvény, eredeti tokban (31x43mm) T:AU
33576.

Rufpreis:
2 000 HUF

Svájc ~1930. "Romont-i Szakszervezeti Kórus" részben zománcozott fém jelvény "Ch. Dubois Genéve" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU pótolt tű? Switzerland ~1930. "Union Chorale Romont" partially enamelled metal badge with "Ch. Dubois Genéve" maker's mark (30mm) C:AU changed pin?
33577.

Rufpreis:
5 000 HUF

Svájc 1931. "Pfäffikon Ifjúsági Fesztivál Zürich 1931" ezüstözött bronz jelvény "Huguenin" gyártói jelzéssel (17x24mm) T:XF patina Switzerland 1931. "Pfäffikon Jugendfest Zürich 1931" silver plated bronze badge with "Huguenin" maker's mark (17x24mm) C:XF patina
33578.

Rufpreis:
1 000 HUF

Svájc 1934. "1934. VIII. 1." svájci nemzeti ünnepi fém kitűző, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel. Szign.: Luc Jaggi (29x23mm) T:AU Switzerland 1934. "1. VIII. 1934." metal badge of Swiss national holiday with "Huguenin Locle" makers mark on the back. Sign.: Luc Jaggi (29x23mm) C:AU
33579.

Rufpreis:
5 000 HUF

Svájc 1938. "Fasnacht 1938" A Baselben tartott karnevál bronz jelvénye (45x27mm) T:XF patina Switzerland 1938. "Fasnacht 1938" bronze badge of the carneval of Basel (45x27mm) C:XF patina
33580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:AU Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU
33581.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF