1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a karhatalom tagjai részére, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, bronze grade, enamelled bronze decoration with ribbon C:XF NMK 554
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a karhatalom tagjai részére, aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalagon T:XF Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, golden grade, gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:XF NMK 552.
1951. "A Tűzrendészeti Érem ezüst fokozata" ezüstszínű fém kitüntetés, részben zománcozott, mellszalaggal T:XF kisebb zománchibák / Hungary 1951. "Fire Prevention Department Medal, Silver Grade" silver colored metal decoration, partially enamelled, with ribbon C:XF small enamel errors NMK 559.
1954. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:XF Hungary 1954. "Hungarian Order of Labour - Gold Grade" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, in original case C:XF NMK 598.b
1954. "A Munka Vörös Zászló Érdemrendje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, dupla függesztőkarikával, eredeti, enyhén sérült tokban T:AU,XF kisebb zománchibák 1954. "Red Flag Order of Labour" gilt, enamelled Br deoration with ribbon, with double suspension ring in lightly damaged original case C:AU,XF small enamel errors NMK 595.