1971. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcozott jelvény, miniatűrrel, eredeti de sérült tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal, eredeti "Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium - Miniszterhelyettes" borítékban T:AU