Foto Zahl der Lose: 559
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2689468
14353
465
Photo
3071973
14354
465
Photo
3072134
14355
465
Photo
2812333
14356
465
Photo
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
2751004
14357
465
4800
Photo
cca 1989 Nem élhetek muzsikaszó nélkül, Nem szoktam hazudni, Napló gyermekeimnek, Hanyatt-homlok, Első kétszáz évem (szakadt) 5 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
2750984
14358
465
4600
Photo
1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
3138222
14359
465
Photo
Elvis Presley 1951-es pilóta fotója, üveglapok közt, sérüléssel, 9x6,5 cm 3137726
14360
465
Photo
cca 1900-1910 Szálloda / étterem terasza pincérekkel, fotó, sérült kartonon, 16,5x12 cm, karton: 27,5x21,5 cm
3137415
14361
465
Photo
Vegyes régi fotó tétel, közte vasutas tiszt, családi fotók, iskolai csoportkép, össz. 9 db, változó állapotban, 10x6 cm és 27x21 cm között
3123157
14362
465
Photo
cca 1900 Lovaskocsi, kartonra kasírozott fotó, 12×16,5 cm
3137574
14363
465
Photo
Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. (Kiállítási katalógus). Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Benne: Vattay Elemér (1931-2012): Latinovits Zoltán, a hátoldalon pecséttel jelzett művész fotó, 23x18 cm. Kiadói tűzött papírkötés, kiadói papírtokban.
3137593
14364
465
Photo
cca 1890-1910 Csoportképek, 7 db keményhátú fotó, részben feliratozva, változó állapotban, 16x11 cm és 26x21 cm között Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF