Foto

Zahl der Lose: 559

14353.

Rufpreis:
1 200 HUF

14354.

Rufpreis:
2 800 HUF

14355.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
14356.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1989 Nem élhetek muzsikaszó nélkül, Nem szoktam hazudni, Napló gyermekeimnek, Hanyatt-homlok, Első kétszáz évem (szakadt) 5 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
14357.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
14358.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Elvis Presley 1951-es pilóta fotója, üveglapok közt, sérüléssel, 9x6,5 cm
14359.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

cca 1900-1910 Szálloda / étterem terasza pincérekkel, fotó, sérült kartonon, 16,5x12 cm, karton: 27,5x21,5 cm
14360.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes régi fotó tétel, közte vasutas tiszt, családi fotók, iskolai csoportkép, össz. 9 db, változó állapotban, 10x6 cm és 27x21 cm között
14361.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Lovaskocsi, kartonra kasírozott fotó, 12×16,5 cm
14362.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. (Kiállítási katalógus). Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Benne: Vattay Elemér (1931-2012): Latinovits Zoltán, a hátoldalon pecséttel jelzett művész fotó, 23x18 cm. Kiadói tűzött papírkötés, kiadói papírtokban.
14363.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890-1910 Csoportképek, 7 db keményhátú fotó, részben feliratozva, változó állapotban, 16x11 cm és 26x21 cm között
14364.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF