Foto Zahl der Lose: 559
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3137389
14185
465
Photo
cca 1890-1910 Európai felfedezők egzotikus (afrikai?) országban, keményhátú fotó, hátoldalán "Kallós gyűjteményéből" bélyegzővel, 10,5x16,5 cm 3137438
14186
465
Photo
1908 Kolozsvár, anya gyermekével, keményhátú kabinetfotó a Dunky fivérek műterméből, a hátoldalon dedikációval, 17,5x10,5 cm 3134870
14187
465
Photo
cca 1900 Kisgyerek rövidebb lábbal, keményhátú fotó Stockmann bécsi műterméből, 16,5×10,5 cm
3138482
14188
465
Photo
Édesanyámnak - Gyermek fotó. Hiszek egy... irredenta papírkeret angyalos címerrel, nemzetiszín szalaggal.
3117207
14189
465
Photo
cca 1900-1910 Elegáns polgári házaspár, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből (Nagymező u. 20.), kissé viseltes állapotban, sarkai sérültek, 20,5x11 cm 3113331
14190
465
Photo
cca 1900 Család portréja, keményhátú fotó Joánovics testvérek kolozsvári műterméből, karton sarkaiban kissé kopott, 11x20 cm 3134162
14191
465
Photo
Vegyes fotónegatív tétel, berakóban, 6×6 cm-es méretben 3135482
14192
465
Photo
3085021
14193
465
Photo
Gyerekeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 31 db, 6x4,5 cm és 14x10 cm között
3087396
14194
465
Photo
cca 1870 Elegáns hölgy egész alakos portréja, keményhátú fotó Kozics pozsonyi műterméből, 16×10,5 cm 3131174
14195
465
Photo
2002 Bp., Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetségének Alapítványa, Jótékonysági vacsora a margitszigeti Danubius Grand Hotel Széchenyi éttermében. Fényképalbum 12 db színes fotóval, a hátoldalon jelzettek (Izsák Éva felvételei).
3138470
14196
465
Photo
cca 1930 Halászok és halászhálók, azonosítatlan helyszínnel, 3 db fotó, közte foltos, 17x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF