Foto

Zahl der Lose: 559

cca 1890-1910 Európai felfedezők egzotikus (afrikai?) országban, keményhátú fotó, hátoldalán "Kallós gyűjteményéből" bélyegzővel, 10,5x16,5 cm
14185.

Rufpreis:
3 000 HUF

1908 Kolozsvár, anya gyermekével, keményhátú kabinetfotó a Dunky fivérek műterméből, a hátoldalon dedikációval, 17,5x10,5 cm
14186.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Kisgyerek rövidebb lábbal, keményhátú fotó Stockmann bécsi műterméből, 16,5×10,5 cm
14187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Édesanyámnak - Gyermek fotó. Hiszek egy... irredenta papírkeret angyalos címerrel, nemzetiszín szalaggal.
14188.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900-1910 Elegáns polgári házaspár, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből (Nagymező u. 20.), kissé viseltes állapotban, sarkai sérültek, 20,5x11 cm
14189.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Család portréja, keményhátú fotó Joánovics testvérek kolozsvári műterméből, karton sarkaiban kissé kopott, 11x20 cm
14190.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes fotónegatív tétel, berakóban, 6×6 cm-es méretben
14191.

Rufpreis:
1 800 HUF

37 darab vegyes fotólap
14192.

37 darab vegyes fotólap

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Gyerekeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 31 db, 6x4,5 cm és 14x10 cm között
14193.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870 Elegáns hölgy egész alakos portréja, keményhátú fotó Kozics pozsonyi műterméből, 16×10,5 cm
14194.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2002 Bp., Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetségének Alapítványa, Jótékonysági vacsora a margitszigeti Danubius Grand Hotel Széchenyi éttermében. Fényképalbum 12 db színes fotóval, a hátoldalon jelzettek (Izsák Éva felvételei).
14195.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930 Halászok és halászhálók, azonosítatlan helyszínnel, 3 db fotó, közte foltos, 17x23 cm
14196.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF