Gink Károly (1922-2002): Idős ember megosztja az ételét a lovával, fotó, a hátoldalán pecséttel jelzett ("Magyar Foto Gink Károly", "Béke és Szabadság, 9x13 cm
cca 1940-1950 Juan Gyenes, eredetileg Gyenes János (1912-1995) magyar származású madridi fotóművész eredeti, jelzett felvétele (női portré), 23,5x17,5 cm
cca 1930-1940 Barasits János: Matyó nagypapa az unokával, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb sérülésekkel, sarokhiánnyal, 23x16,5 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó ereklyék (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, sarka kissé sérült, 30x39,5 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023) fotóművész felvétele egy XIX. századi, díszes faragott fa kapuról. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, szélén kisebb sérüléssel, foltokkal, 40x30 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023) fotóművész felvétele egy ismeretlen festőművészről, háttérben alkotásaival. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, kisebb saroktöréssel, 30x40 cm